عکس 2
عکس 3

برخی از سازمانهای طرف قرارداد کارت اعتباری

1.jpg10.jpg11.jpg12.jpg14.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

«کارت اعتباری» بیمه ملت به مخاطبان و اعضای «انجمن مدیریت منابع انسانی ایران» معرفی شد

با همکاری «انجمن مدیریت منابع انسانی ایران» و «مدیریت بیمه‏های اعتباری»، کارت اعتباری بیمه ملت به مخاطبان و اعضای انجمن مدیریت منابع انسانی ایران معرفی شد.
بر اساس این گزارش، سي و هشتمين خبرنامه الكترونيكي انجمن مديريت منابع انساني ايران با نام «سخن انجمن» فروردین ماه 1395 به معرفی کارت اعتباری بيمه ملت به عنوان یک خدمت رفاهی اثربخش و نوآورانه به کارکنان سازمانها مطرح باشد و مزایای آن پرداخته است. خبرنامه یاد شده براي سه هزار نفر از مخاطبان انجمن ارسال شده است.
لازم به ذکر است نسخه الکترونیکی خبرنامه یادشده، از طریق پیوند زیر قابل دسترسی می‏باشد:

لينک سي و هشتمين خبرنامه الكترونيكي انجمن مديريت منابع انساني ايران
http://parsr-media.ir/anjoman/38

پیک فروشگاهی کارت اعتباری توزیع شد

برای اولین بار، دفترچه تبلیغاتی فروشگاههای پذیرنده کارت اعتباری بیمه ملت (با عنوانِ پیک فروشگاهی- ویژه تهران و البرز- اسفند 94) در 14000 نسخه چاپ و در تاریخ 28 بهمن 1394 در تعدادی از سازمانهای طرف قرارداد (سازمانهای دارنده کارت اعتباری) توزیع شد.
بر اساس این گزارش، در این پیک، علاوه بر معرفی کارت اعتباری و فهرست فروشگاهها (با تمرکز بر تهران و کرج)، به منظور افزایش رضایت دارندگان کارت، پیشنهادها و تخفیفهای ویژه برخی پذیرندگان نیز معرفی شده است تا خریدهای سال نو برای مشتریان دارای کارت اعتباری تسهیل و تسریع شود.
یادآور می‏شود مواردی چون تبلیغ و معرفی فروشگاههای پذیرنده کارت اعتباری به دارندگان کارت و تسهیل خرید، از کارکردهای مورد انتظار این پیک است.
لازم به ذکر است نسخه الکترونیکی پیک یادشده در قالب فایل PDF، از اینجا قابل دریافت می ‏باشد.

برگزاری نمایشگاه کارت اعتباری

                                              تمدید نمایشگاه عرضه کالا با کارت اعتباری                                 

 

بدینوسیله به اطلاع کلیه همکاران و نمایندگان محترم می ‏رساند:

به دلیل استقبال دارندگان کارت از نمایشگاه ساختمان کالج، و با هدف ارتقاء کیفیت نمایشگاه تا روز پنجشنبه مورخ 1394/10/17 و تا ساعت 16:00 تمدید گردید. 

    نمایشگاه فروش اعتباری محصولات شرکت سامسونگ با اقساط 15ماهه     

    فروشگاه لوازم خانگی تیراژه با اقساط 10 ماهه                        

    شرکت رایران ( موبایل) 10ماهه                                  

در ساختمان کالج بیمه ملت برگزار می شود.

 

 لازم به ذکر است محصولات ارائه شده بدون پیش پرداخت با کارت اعتباری و در طبقه منفی یک (جنب نمازخانه) ساختمان کالج عرضه می شود. علاقه مندان می توانند جهت بازدید و خرید از ساعت 09:00 الی 16:00 به این نمایشگاه مراجعه نمایند.

 

ضمنا کلیه محصولات بصورت غیر حضوری قابل خرید میباشد .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با اقایان سعید مختاری (مسئول it کارت اعتباری 96604250) و حمیدرضا چراغعلی پور ( مسئول اداره پذیرندگان کارت اعتباری 96604269) تماس حاصل فرمائید .

 

اعطای جوایز برندگان اولین جشنواره طرح ویژه فروش کارت اعتباری بیمه ملت

نتایج برندگان اولین جشنواره طرح ویژه فروش کارت اعتباری بیمه ملت اعلام شد.

مطالعه بیشتر...

ثبت خرید بدون کارت اعتباری

مراحل ثبت خرید اعتباری با استفاده از سامانه رمز یکبار مصرف (OTP)

سامانه رمز یکبار مصرف (OTP) با هدف ثبت خرید اقساطی با کارت اعتباری بیمه ملت و بدون نیاز به کارت فیزیکی دستگاه کارت خوان طراحی گردیده است.

در این روش نیازی به کارت و دستگاه کارت خوان بیمه ملت نمی باشد و انجام هر تراکنش صرفاً از طریق لینک منحصر به فرد هر پذیرنده که از طریق پورتال قابل دسترسی است، امکان پذیر می باشد.

مطالعه بیشتر...

اعلام نتایج قرعه کشی جشنواره کارت اعتباری

نتایج قرعه کشی جشنواره پذیرندگان و دارندگان کارت اعتباری اعلام شد.

این قرعه کشی در دو بخش پذیرندگان کارت اعتباری و خریداران توسط کارت اعتباری در بازه زمانی شهریور و مهر سال جاری انجام گرفته است. گفتنی است، بر اساس ضوابط جشنواره، پذیرندگان کارت بر اساس مبلغ خرید در دو سطح جایزه نیم سکه و بن تخفیف قرعه کشی شده و برندگان آن تعیین گردیدند و جوایز برندگان به زودی به این عزیزان اهداء خواهد شد

مطالعه بیشتر...