عکس 2
عکس 3

برخی از سازمانهای طرف قرارداد کارت اعتباری

1.jpg10.jpg11.jpg12.jpg14.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

خرید اقساطی بیمه نامه ثالث و بدنه

دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت می توانند بیمه نامه های ثالث و بدنه خود را بصورت اقساطی خریداری نمایند.

مطالعه بیشتر...

«کارت اعتباری» بیمه ملت به مخاطبان و اعضای «انجمن مدیریت منابع انسانی ایران» معرفی شد

با همکاری «انجمن مدیریت منابع انسانی ایران» و «مدیریت بیمه‏های اعتباری»، کارت اعتباری بیمه ملت به مخاطبان و اعضای انجمن مدیریت منابع انسانی ایران معرفی شد.
بر اساس این گزارش، سي و هشتمين خبرنامه الكترونيكي انجمن مديريت منابع انساني ايران با نام «سخن انجمن» فروردین ماه 1395 به معرفی کارت اعتباری بيمه ملت به عنوان یک خدمت رفاهی اثربخش و نوآورانه به کارکنان سازمانها مطرح باشد و مزایای آن پرداخته است. خبرنامه یاد شده براي سه هزار نفر از مخاطبان انجمن ارسال شده است.
لازم به ذکر است نسخه الکترونیکی خبرنامه یادشده، از طریق پیوند زیر قابل دسترسی می‏باشد:

لينک سي و هشتمين خبرنامه الكترونيكي انجمن مديريت منابع انساني ايران
http://parsr-media.ir/anjoman/38

ثبت خرید بدون کارت اعتباری

مراحل ثبت خرید اعتباری با استفاده از سامانه رمز یکبار مصرف (OTP)

سامانه رمز یکبار مصرف (OTP) با هدف ثبت خرید اقساطی با کارت اعتباری بیمه ملت و بدون نیاز به کارت فیزیکی دستگاه کارت خوان طراحی گردیده است.

در این روش نیازی به کارت و دستگاه کارت خوان بیمه ملت نمی باشد و انجام هر تراکنش صرفاً از طریق لینک منحصر به فرد هر پذیرنده که از طریق پورتال قابل دسترسی است، امکان پذیر می باشد.

مطالعه بیشتر...

پرداخت آنلاین اقساط خرید با کارت اعتباری

کلیه دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت جهت پرداخت اقساط خریدهای اعتباری خود علاوه بر سامانه پرداخت بانک ملت که مبلغ قسط خود را به حساب بانک ملت به شماره 73/2108 با کد شناسه چهارده رقمی درج شده در پشت کارت اعتباری واریز می‏نمایند، می‏توانند از سامانه پرداخت آنلاین که در بخش "سرویس ویژه دارندگان کارت" در سایت کارت اعتباری به آدرس www.mellatcard.ir که به همین منظور طراحی گردیده نیز با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز پرداخت اینترنتی می باشد به شرح ذیل اقساط خود را بصورت انلاین پرداخت نمایند.

1-  ورود به بخش سرویس ویژه دارندگان کارت.

نام کاربری: هشت رقم اول کد شناسه دارنده کارت (درج شده در پشت کارت)

رمز عبور: رمز عبور دارنده کارت به صورت پیش فرض کد ملی هر فرد می باشد که پس از ورود به این بخش می بایستی نسبت به تغییر آن اقدام نماید.

2-  از لیست خرید، اقساط مانده هر خرید را انتخاب و سپس بر روی آیکون پرداخت اقساط که در انتهای ردیف هر قسط قرار دارد کلیک نمایند.

3-  درج مبلغ واریزی در کادر مخصوص و انتخاب پرداخت با کارت شتاب.

4-  ادامه مرحله و انتخاب درگاه پرداخت الکترونیکی مورد نظر.

5-  ثبت اطلاعات مربوط به کارت بانکی و تائید پرداخت.

راهنمای استفاده از بخش سرویس ویژه دارندگان کارت

کلیه دارندگان کارت اعتباری می توانند با ورود به "بخش سرویس ویژه دارندگان کارت" در سایت کارت اعتباری به آدرس www.mellatcard.ir نسبت به مشاهده لیست خریدهای خود، اعتبار باقیمانده کارت، تغییر رمز ورود به سایت، تغییر رمز کارت اعتباری، پرداخت آنلاین اقساط خریدهای خود و ... اقدام نمایند.

نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به بخش "سرویس ویژه دارندگان کارت" به شرح ذیل می باشد.

نام کاربری: هشت رقم اول کد شناسه درج شده در پشت کارت اعتباری

رمز عبور: رمز عبور هر فرد به صورت پیش فرض کد ملی دارنده کارت می باشد که پس از ورود به سایت می‏بایستی نسبت به تغییر آن اقدام نمایند.

راه اندازی باشگاه اعتباری بیمه ملت

بدینوسیله به اطلاع می رساند کلیه دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت می توانند از مراکز طرف قرارداد باشگاه اعتباری استفاده نمایند. باشگاه اعتباری به منظور ارائه خدمات تفریحی، ورزشی و رستوران به دارندگات کارت اعتباری ایجاد گردیده است و دارندگان کارت می توانند با مراجعه به هر یک از مراکز باشگاه اعتباری خدمات مورد نیاز خود را بدون پیش پرداخت و هر گونه اضافه نرخی دریافت و مبلغ آن را در اقساط یک ماهه با استفاده از کارت اعتباری پرداخت نمایند. لیست مراکز طرف قرارداد باشگاه اعتباری در سایت کارت اعتباری به آدرس www.mellatcard.ir و در بخش "باشگاه اعتباری" موجود می باشد.