عکس 2
عکس 3

برخی از سازمانهای طرف قرارداد کارت اعتباری

1.jpg10.jpg11.jpg12.jpg14.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

جلسه هم‌اندیشی با فروشگاه‌های منتخب کارت اعتباری بیمه‌ ملت برگزار شد

جلسه هم اندیشی کارت اعتباری بیمه ملت با شعار "خرید سریع، آسان و به صرفه" با فروشگاههای طرف قرارداد برگزار شد.
این جلسه با حضور مسئولین حوزه کارت اعتباری، مدیران فروشگاه‌ها و مراکز منتخب طرف قرارداد با کارت اعتباری بیمه‌ملت در استانهای تهران و البرز در روز چهارشنبه اول آذرماه ۱۳۹۶ در سالن همایش های بیمه ملت تشکیل شد.
در ابتدای جلسه معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت اهداف استراژیک کارت اعتباری بیمه ملت را هم راستا با شعار بیمه ملت، همراه خانواده، حمایت از خانواده ها و افزایش قدرت خرید آنها عنوان کرد و خدمات رسانی به حدود ۱۰۰ هزار دارنده کارت اعتباری که عمدتاً از کارکنان شرکت های معتبر و سازمانهای مهم و بزرگ از جمله نهاد ریاست جمهوری، دبیرخانه مجمع شخیص مصلحت نظام، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مجلس شورای اسلامی، بازنشستگان صنعت نفت، وزارتخانه-های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان، سازمانهای غذا و دارو، انستیتو پاستور ایران، شرکتهای گروه مپنا، کشتیرانی و ... هستند را از افتخارات این شرکت دانست.
در ادامه بیان شد که نظم مالی در خصوص پرداخت به موقع اقساط فروشگاه ها و گزارشهای شفاف اقساط دارندگان کارت به سازمانها موجب آن شد که بیمه ملت با افزایش تقاضا از سوی سایر سازمانها، فروشگاهها و مراکز جهت بهره‌مندی از این خط اعتباری بلند مدت مواجه شود.
از سوی دیگر اعطای کارت اعتباری (صدور اولیه به صورت رایگان) به بیمه گذاران عمر و سرمایه گذاری بیمه ملت موجب شده است که مشتریان علاوه بر بهره مندی از پوششهای کامل بیمه عمر، وام و دریافت سود مشارکتی با میانگین بالاتر از صنعت بانکداری، معادل درصدی از ذخیره ریاضی بیمه نامه ها، اعتبار در کارت های خود جهت خرید اقساطی دریافت کنند و این مسئله موجب گردیده که محصول بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه ملت با وجود محصولات مشابه سایر شرکت ها، مورد انتخاب آگاهانه اقشار خاص جامعه قرار گیرد.
بر این اساس، ارائه با کیفیت خدمات و برخورد مناسب و متفاوت با دارندگان کارت از سوی فروشگاهها و مراکز که به عنوان حافظ منافع برند بیمه ملت هستند، مورد تأکید قرار گرفت و در ادامه راهکارهای ایجاد جذابیت بیشتر برای این محصول بررسی و سهولت فرآیند سریع، امن و آسان و بهرمندی از امکانات خرید غیرحضوری به بحث گذاشته شد.
در پایان این جلسه، مدیران فروشگاهها و مراکز ضمن اطمینان خاطر از پرداختهای به موقع بیمه ملت در شرایط رکودی حاکم بر بازار، پیشنهادات خود را برای بهبود فرایندها و روشهای فروش ارائه کردند.

 

 

 

 

 

خرید اقساطی بیمه نامه ثالث و بدنه

دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت می توانند بیمه نامه های ثالث و بدنه خود را بصورت اقساطی خریداری نمایند.

مطالعه بیشتر...

«کارت اعتباری» بیمه ملت به مخاطبان و اعضای «انجمن مدیریت منابع انسانی ایران» معرفی شد

با همکاری «انجمن مدیریت منابع انسانی ایران» و «مدیریت بیمه‏های اعتباری»، کارت اعتباری بیمه ملت به مخاطبان و اعضای انجمن مدیریت منابع انسانی ایران معرفی شد.
بر اساس این گزارش، سي و هشتمين خبرنامه الكترونيكي انجمن مديريت منابع انساني ايران با نام «سخن انجمن» فروردین ماه 1395 به معرفی کارت اعتباری بيمه ملت به عنوان یک خدمت رفاهی اثربخش و نوآورانه به کارکنان سازمانها مطرح باشد و مزایای آن پرداخته است. خبرنامه یاد شده براي سه هزار نفر از مخاطبان انجمن ارسال شده است.
لازم به ذکر است نسخه الکترونیکی خبرنامه یادشده، از طریق پیوند زیر قابل دسترسی می‏باشد:

لينک سي و هشتمين خبرنامه الكترونيكي انجمن مديريت منابع انساني ايران
http://parsr-media.ir/anjoman/38

راهنمای استفاده از بخش سرویس ویژه دارندگان کارت

کلیه دارندگان کارت اعتباری می توانند با ورود به "بخش سرویس ویژه دارندگان کارت" در سایت کارت اعتباری به آدرس www.mellatcard.ir نسبت به مشاهده لیست خریدهای خود، اعتبار باقیمانده کارت، تغییر رمز ورود به سایت، تغییر رمز کارت اعتباری، پرداخت آنلاین اقساط خریدهای خود و ... اقدام نمایند.

نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به بخش "سرویس ویژه دارندگان کارت" به شرح ذیل می باشد.

نام کاربری: هشت رقم اول کد شناسه درج شده در پشت کارت اعتباری

رمز عبور: رمز عبور هر فرد به صورت پیش فرض کد ملی دارنده کارت می باشد که پس از ورود به سایت می‏بایستی نسبت به تغییر آن اقدام نمایند.

ثبت خرید بدون کارت اعتباری

مراحل ثبت خرید اعتباری با استفاده از سامانه رمز یکبار مصرف (OTP)

سامانه رمز یکبار مصرف (OTP) با هدف ثبت خرید اقساطی با کارت اعتباری بیمه ملت و بدون نیاز به کارت فیزیکی دستگاه کارت خوان طراحی گردیده است.

در این روش نیازی به کارت و دستگاه کارت خوان بیمه ملت نمی باشد و انجام هر تراکنش صرفاً از طریق لینک منحصر به فرد هر پذیرنده که از طریق پورتال قابل دسترسی است، امکان پذیر می باشد.

مطالعه بیشتر...

پرداخت آنلاین اقساط خرید با کارت اعتباری

کلیه دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت جهت پرداخت اقساط خریدهای اعتباری خود علاوه بر سامانه پرداخت بانک ملت که مبلغ قسط خود را به حساب بانک ملت به شماره 73/2108 با کد شناسه چهارده رقمی درج شده در پشت کارت اعتباری واریز می‏نمایند، می‏توانند از سامانه پرداخت آنلاین که در بخش "سرویس ویژه دارندگان کارت" در سایت کارت اعتباری به آدرس www.mellatcard.ir که به همین منظور طراحی گردیده نیز با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز پرداخت اینترنتی می باشد به شرح ذیل اقساط خود را بصورت انلاین پرداخت نمایند.

1-  ورود به بخش سرویس ویژه دارندگان کارت.

نام کاربری: هشت رقم اول کد شناسه دارنده کارت (درج شده در پشت کارت)

رمز عبور: رمز عبور دارنده کارت به صورت پیش فرض کد ملی هر فرد می باشد که پس از ورود به این بخش می بایستی نسبت به تغییر آن اقدام نماید.

2-  از لیست خرید، اقساط مانده هر خرید را انتخاب و سپس بر روی آیکون پرداخت اقساط که در انتهای ردیف هر قسط قرار دارد کلیک نمایند.

3-  درج مبلغ واریزی در کادر مخصوص و انتخاب پرداخت با کارت شتاب.

4-  ادامه مرحله و انتخاب درگاه پرداخت الکترونیکی مورد نظر.

5-  ثبت اطلاعات مربوط به کارت بانکی و تائید پرداخت.